Felavatták az új műfüves pályánkat!

A tegnapi nap folyamán került sor – a közel 130 milliós költségvetésből épülő – műfüves pálya átadására az egyesületünk gyopárosi úti pályáján! A pompás időjárás mellett lezajlott átadási ceremónia után a labdarúgásé volt a főszerep, ahol az egyesületünk minden egyes korosztálya képviselte magát különböző formában. A reggeli események egy örömfoci programmal indult, majd az Interligában szereplő csapatok vették birtokba a pályát, itt közel 200 gyerek focizott 4 órán keresztül számos mérkőzésen. Az orosházi csapatok kitettek magukért, hiszen összesítésben 8 győzelemmel, 2 döntetlennel és 2 vereséggel zárták a nemzetközi torna első fordulóját a Békéscsaba UFC, a Békéscsabai Előre SE, valamint a Makó csapatai ellen! Délben pályára lépett még a két legidősebb korosztály is NBII-es bajnoki mérkőzésen a füves pályán, ott sajnos kevesebb sikerünk volt, a gyulai csapat ugyanis elvitte mind a 6 pontot. Az esemény lezárása során Détári Lajos és barátai mérkőztek meg az ULE "öregfiúk" csapatával, mely szoros csatát hozott, s 6-4-es végeredmény mellett az egykori kiváló labdarúgókat felvonultató vendégek győzetek. 
76

Start a Conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük