Befejeződött a szezon

Véget értek a küzdelmek a különböző osztályokban és korcsoportokban a 2013-14-es szezont figyelembe véve. A legidősebbek (U21) a tavalyi IV. NBII-es helyezésüket nem tudták megismételni, így a megfiatalodott csapat, a XIII. helyen zárt, míg az U17-esek ugyanebben a dél-keleti régióban a XII.-ek lettek. Megyei U19-es csapatunk címvédőként vágott neki a bajnokságnak rengeteg fiatal játékossal, ami az idén a XI. helyre volt elég megyénkben. Az U16-os megyei csapatunk VIII.-ként fejezte be a küzdelmet a békés megyei serdülő korosztályban. Az U15-ös csapatunk szintén nyolcadik lett a legvégén az NBII-es területi mezőnyben, míg a nagypályás csapataink közül a legszebb eredményt az U14-es gárda érte el, akik gyakorlatilag – a furcsa versenykiírás miatt -, 1 évvel fiatalabbként szereztek IV. helyet a dél-keleti területi bajnokságban éppen, hogy lecsúszva a dobogó alsó fokáról. Az alsóbb korosztályokban 6 csapatunk is szerepelt a nemzetközi Interliga bajnokságban, ahol szintén a 2001-esek (U14) végezett a legelőkelőbb helyen, ugyanis a 16 csapatos bajnokságban az ezüstérmet szerezték meg! Az U12-es csapat is remekül hajrázott, hiszen 15 meccsből 13-at megnyerve a IV. helyen fejezte be az Interligát! Az alsóbb korosztályokban egy 9., egy 10., egy 11., és egy 12. hely jutott az orosháziaknak, ami abszolút a középmezőnynek felel meg. A bajnokságokon kívül sok nemzetközi terem – és szabadtéri tornákra is eljutottak csapataink, akik többször éremmel és eredményes focival tértek haza. A következő évben is várjuk a szép eredményeket – a sportolás / játék fontosságának elvét kiemelve -, s bízunk a további sikerek elérésében! Hajrá, ULE!