Mozgalmas hét következik

7 bajnoki mérkőzés, 2 Interliga, 1 Bozsik-fesztivál, 1 megyei U14-es torna és 1 megyei U16-os futsal. Ez a heti programja egyesületünknek és a gyerekeknek. A legnagyobbak 3 bajnoki mérkőzést is játszanak, ebből kettőt az NBII Dél-Keleti csoportban (Békéscsaba, Szolnok), egyet pedig a megyei I. osztályban (Mezőkovácsháza). Az U17-eseknek is Csabán illetve Szolnokon kell helyt állniuk a bajnokságban az erősnek tűnő ellenfelekkel szemben. Pénteken a legkisebbeké a terep, akik Orosházán az ULE-pályán szerepelnek az esedékes Bozsik-fesztivál következő fordulójában. A szombati napra is akad esemény bőven, hiszen az U15-ös és az U14-es csapataink délelőtt a DAFC Szegedet fogadják hazai pályán, míg 15 órától egyesületünk bázisa ad otthont az idei második megyei U14-es tornának, ahová a Csorvás, Nagyszénás, Medgyesegyháza hármasból érkeznek korosztályos csapatok. A hét lezárása 2 Interligával indul, az U8-U11-es gyerkek itthon meccselnek a Szeged 2011, a Li-t SZEAC és a Poli Temesvár együtteseivel, ugyanakkor az U12-U13-as csapatok pedig Debrecenbe utaznak a Békéscsaba UFC, a Békéscsabai Előre, s a Loki FS ellenében. Kronológialig pedig egy megyei U16-os futsallal végződik ez a hét Újkígyóson, ahol egyesületünk is jelen lesz délelőtt 10 órás kezdéssel! Továbbra is hajrá, ULE!      

Start a Conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük