Az Újpest FC Öregfiúk csapata Orosházán!

Második alkalommal rendezi meg egyesületünk a "Nekünk a foci az ünnep!" elnevezésű jótékonysági karácsonyi focigáláját, aminek keretein belül ezúttal az Újpest FC Örgefiúk csapata lép pályára városunkban. 

A tavaly útjára indított esemény során, most is korábbi válogatott és többszörös NBI-es focisták szerepelnek az ULE-gáláján az Eötvös József Katolikus Általános Iskola Sportcsarnokában december 21-én. A rendezvény fő célja a sportág ünneplése karácsonyhoz közeledvén, ezért az OMTK-ULE mind a 10 korosztályos csapata parkettára fog lépni a nap folyamán gálamérkőzések formájában, ahol az ellenfél az Algyői SK korosztályos gárdái lesznek. A felnőtt foci sem marad el, így egy villámtornán belül egymással mérkőzik majd a Békéscsaba 1912 Előre SE illetve a két orosházi csapat, az Orosháza FC és a Rákóczi Vasas SE. A gála zárásaként pedig az egyesület vezetői-edzői csapata meccsel az újpesti öregfiúkkal egy baráti összecsapás során. Mivel idén is a gála teljes bevételét (tombola, anyagi felajánlások) a Kórház Gyermekosztálya kapja, ezért kérünk minden sportszerető szurkolót, hogy a kihelyezett urnákba dobják felajánlásaikat, valamint a díjmentesen látogatható eseményen tombolaszelvényeket vásárolni szíveskedjenek a helyszínen! Legyünk sokan december 21-én, hiszen "nekünk a foci az ünnep"!Plakát OMTK-ULE

Start a Conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük