Bajnoki cím kiütéses győzelemmel!

NBII-es bajnok az U15-ös csapatunk!

Mezőberényben lépett ma pályára elhalasztott mérkőzést pótolva az U15-ös és az U14-es csapatunk. A találkozó tétje az előbbi korosztálynak volt roppant fontos, hiszen egy győzelem esetén 7 pontra, azaz behozhatatlan előnyre tett volna szert 2 fordulóval a vége előtt a rivális Szeged 2011 csapatával szemben.

Az orosházi srácok ebben a szellemben pályára lépve, magabiztos, 8-0-ás győzelmet szerezve zsebelték be a 3 pontot, s ezzel a bajnoki aranyérmet is a 2014-15-ös szezont illetően!

IMG_20150321_105421

Ezzel az újabb bajnoki címmel mindkét NBII-es serdülő csapatunk az élen zárt az idén, így biztos, hogy sikeres idényt mondhat magáénak egyesületünk! A sors fintora, hogy az idei utánpótlás-bajnokságok átszervezése miatt, most nem lesz feljutó a kiemelt, NBI-es bajnokságokba, így nem tudják a következő szezonban a legjobbak között megmérettetni magukat az OMTK-ULE serdülő csapatai, pedig szívesen fogadtuk volna mondjuk a Ferencváros vagy a Debrecen korosztályos csapatait városunkban.

Ezúton is gratulálunk a fiúknak, s továbbra is hajrá, ULE!

Start a Conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük