Új öltöző és pályaavató

A városvezetés képviseletében Dávid Zoltán polgármester és Bojtor István alpolgármester, valamint a Magyar Labdarúgó-szövetség nevében Dunai Antal egykori klasszis válogatott-labdarúgó jelenlétében került sor egyesületünk új beruházásainak ünnepélyes átadójára és avatójára.

A több mint 110 millió forintos összberuházási költséggel járó új öltözőépületet és élőfüves sportpályát hivatalosan is birtokba vehették az OMTK-ULE focistái, akik egy Alközponti Bozsik-tornával, egy Régiós "B" Bozsik-rendezvénnyel, valamint egy-egy NBIII-as nagypályás utánpótlás bajnoki mérkőzéssel avatták egyesületünk legújabb fejlesztéseit. Ezen a napon közel 300 fiatal focizott a Gyopárosi úton nagyszerű körülmények között, bízva abban, hogy továbbra is a sportág szeretetére ösztönzés, illetve az egészséges életmódra való közvetítés megfelelő formában jelenik meg városunk labdarúgó utánpótlás egyesületénél.

[smartslider2 slider="15"]

Start a Conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük