Intézményi Bozsik program
Orosháza Április 29-30. Évzáró programunkon első nap az ovisok kezdtek sorvetélkedővel, később az 1-4. osztályos korig mérették meg focitudásukat az iskolás gyerekek. A közös bemelegítésnél már látható volt a jókedv, ami kitartott a nap végéig, még a nagy meleg sem szegte kedvüket! Másnap a nagyobbaké volt a főszerep, itt már az 5. osztályosoktól fogadtuk a meghívott gyermekeket....