Még több játék
Még több játék, még több szórakozás, még több jó kedv - lezajlott az Intézményi Bozsik program II. fordulója. A nagycsoportosok jókedvével indult a második forduló, akik mindig csodálkozva lépnek be a csarnokba, hogy milyen feladatok várnak majd rájuk. Még a kisebbek szórakoztató, ügyességi feladatokban próbálhatják ki magukat, később teljesen a focié a főszerep. Örülünk, hogy a...