A szezon utolsó U10/U11 Interliga tornájára került sor az OMTK-ULE 1913 rendezésében. Az U10-es korosztályban négy csapat mérkőzött meg egymással: CSS Glória Arad, Kiskunfélegyháza TSI, SZEOL SC, OMTK-ULE 1913.
Czollner Gábor, edző: „A mutatott játékkal elégedettek lehetünk annak ellenére, hogy ez a szerzett gólok számában nem igazán mutatkozott meg. Igaz sok szép támadás, kreatív játék, egyéni megoldás jellemezte a meccseket, de valahogy ezeket nem sikerült kellő számban gólra váltani. A küzdőszellem, az egészséges győzni akarás viszont mindvégig jelen volt.”
Orosháza 10.04
Ez alkalommal már a második U9/U8/U7 Körzeti Fesztivált rendezte meg az... read more
Cookie-kat használunk a tartalom és a hirdetések személyre szabásához, a közösségi média funkcióinak biztosításához és a forgalmunk elemzéséhez. A cookie-k elfogadásához kattintson az elfogadás gombra! View more